Kalendarium rodzinne miotu A

Szczeniaki rozjechały się do nowych domów i jest nam trochę smutno, ale na szczęście nie zostaliśmy sami… Monka i Izydorek dzielnie znoszą trudy wychowawcze pozostałego z nami Apolla.

Kto już nas poznał, to wie, że wyzwań się nie boimy i tym samym wspólną decyzją pozostał w naszym domu „nasz pierworodny” zwany „Olo”. Na początku niby nie zmieniło się wiele, w końcu trzy psy w domu to prawie dwa, no ale jednak nieco roztropniej musimy w przyszłości planować ewentualne eskapady. W końcu trzy psy to już taka mini sfora ;).

Na tej stronie postanowiliśmy od czasu do czasu pouzupełniać to, co od naszych szczeniaków i ich rodzin usłyszymy, i zobaczymy. Oczywiście – jak zawsze nie zamieszczamy żadnych z otrzymanych zdjęć , które prezentują Wasze uśmiechy. Tylko uśmiechy i oczka naszych małych 🙂

Szczeniaki w nowych domach zadomowiły się całkiem porządnie i tak: Achilles wyjechał do Gdańska (obecnie w domu zwany jest Regisem), Apollo pozostał w miejscu urodzenia (przezywany jak już wiecie Olo), a nasze dziewczynki: Atena zamieszkała pod Grodziskiem (nazywana Tena albo Tencia), Afrodyta pokochała wyspiarskie Świnoujście (zwana jest Sebką), Aurorka zamieszkała w Strzelinie (nazywana Mają), Andromeda trafiła do Wrocławia (i dumnie nosi imię Kama) a Artemida zamieszkała pod Poznaniem (zwana Ida).

Bardzo WAM wszystkim dziękujęmy za wszystkie nowe wieści 🙂

Regis w nowym domu 

 

Pierwsze życzenia wielkanocne od Afrodytki – Sebci wraz ze zdjęciami 🙂

 

Majówka 2016 – jak rośnie Regis (Achilles)

 

Majówka u Idy – 2016

DSC_3367.jpeg

 

Koniec maja – Kama (Andromeda) rozpoczyna wyjazdowe zajęcia – czas zacząć się szkolić. W końcu bywa nawet zmęczona …

 

Wakacje w trakcie – pierwsze lato nad morzem – Świnoujście pełne turystów – Sebcia (Afrodyta) woli pobawić się w domu.

 

 

Kama zameldowała po wakacjach, że pięknie wyrosła. – Wrzesień 2016

 

Z życzeniami świątecznymi zdążyliśmy w sam raz w tym roku 🙂 Paczki pod choinkami „z domu rodzinnego” były też na czas. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2017 🙂

 

 

Noworoczny chillout u Regisa. 1 stycznia 2017

regis.jpg